Zula Güncelleme Hatası (Çözüm)

Bu yazımızda zula güncelleme yapmıyorsa veya güncelleme yaptığınız sırada herhangi bir hata nedeni ile güncelleme yarıda kesiliyorsa bu durumlarda ne yapacağınızı anlatacağız.

Bu hatanın nedeni oyunun kendi sitesinden indirdiğiniz kurulum dosyaları ile steam üzerinden indirdiğiniz kurulum dosyaları arasındaki ufak farklılıktan kaynaklanıyor. Her ne kadar şuan Oyun steam üzerinden kaldırılmış olsa da oyunu ilk indirdiğinizde steam üzerinden indirdiyseniz bu hatayı almaktan kurtulamıyorsunuz.

Peki bu hatayı nasıl çözeceğiz ? Aşağıda yer alan adımları takip ederek bu hatayı çözebilirsiniz.

  1. Oyunun kurulu bulunduğu dizine gelerek oyun dosyaların içinde bulunduğu klasörü açın
  2. Burada yer alan ‘Zula_Launcher’ adlı dosyayı seçip Ctrl + X ile kesin.
  3. ‘Game’ adlı klasörü açın.
  4. Boş bir alana tıklayarak Ctrl + V yapın ve kestiğiniz ‘Zula_Launcher’ dosyasını buraya atın.
  5. İşlem tamam.

Şimdi tekrar oyunu açarak güncelleme yapmasını bekleyin. Güncelleme tamamlandığında oyun açılacaktır. Herkese iyi oyunlar.

Not: Yukarıdaki işlemi yaptığınız halde hala güncelleme sırasında hata veriyorsa yorumlar üzerinden bize ulaşabilirsiniz. En kısa süre içerisinde destek olacağız.

6 Yorumlar

  1. Oyuna giriyor sunucu listesine ve oyunun güncel değil diyor ve atıyor bi yardımcı olursanız sevinirim ne yaptıysam olmadı

  2. size çok çok teşekkür ediyorum siz 1 numarasınız ama şu ırl bölümündeki güvenli değil yazısını güvenliye çevirin daha iyi olur iyi günler dilerim

Bu yazıya yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir