Xiaomi’nin Oyun Telefonu Black Shark

Xiaomi, sırf oyunu daha iyi oynasınlar diye yepyeni ve değişik bir kıllı telefon üretti. Black Shark ile oyunları oynarken daha soğuk (ısınma problemi olmayan) bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyun telefonu olan Black Shark’ta yepyeni bir soğutma sistemi, en yenilerinden bir Snapdragon 845 ve çok mu çok büyük full kapasite 4000mAh batarya ile piyasanın sevilen oyun telefonlarından biri olmaya hazır durumda.

Akıllı telefon oyun performansını ortaya çıkarmak için özelleştirilmiş ve yepyeni bir cihaz.

Telefonda oyun oynarken en iyi performansı ortaya koymak için Xiaomi’nin bu oyun telefonu 8 C ye kadar getirebilen çok kademeli bir entegre sıvı soğutma sistemine sahiptir. Snapdragon 845 yonga seti, Kryo 385 çekirdeği ve Adreno 630 ekran kartı ile donatılmış bir telefondur.

Telefonun microSD yuvası yok ama 6 GB RAM ve 64 GB‘lık dahili depolama veya 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolamaya sahip iki versiyonu olan akıllı telefondur. Görüntü işleme çipi, gerektiğinde keskin renkler ve genel olarak pürüzsüz piksel piksel olmayan performans sağlayan MEMC ile desteklenir.

Ayrıca telefonun mikrofonu, oyun sırasında oyununuza müdahale etmeden, sesli aramaların ve radyo dinlemenize olanak sağlar. Telefon gövdesi resimde de görüldüğü üzere X şeklinde bir çerçeve yapısı ile kolay bir tutuş sağlıyor.

Son olarak Nintendo’nun Switch ile yaptığı benzer bir Black Shark Gamepad‘i ekleyebilirsiniz. Bu GamePad’i almak için telefonu alan ilk 50.000 kişiden biri olmanız gerekiyor. Black Shark kendi başına bir bataryaya sahiptir. Batarya kapasitesi ise 340 mAh ve Bluetooth üzerinden bağlantı sağlayabilirsiniz.

Telefonda oyun oynarken tüm donanım kaynaklarını sadece oyuna sağlayabilmek için sol taraftaki “Shark” butonu düğmesine basmanız yeterlidir.

Telefon Android Oreo ile birlikte geliyor. Arka kamerası 12MP ve 20 MP lik iki kamerası vardır. Ön kamerası ise 20 MP’lik kameraya sahiptir.

Siz bu telefonu almak ister miydiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir