Watch Dogs Kısa Süreliğine Ücretsiz! Hemen İndir!

Ubisoft’un Grand Theft Auto (GTA) için rakip olarak piyasaya sürdüğü Watch Dogs 7 Kasım – 13 Kasım tarihleri arasında ücretsiz! 

İlk çıktığı günlerde oyuncular tarafından, oyunda ilerleyişin çok kolay olması, oyunda yer alan hatalar, ileri derece optimizasyon sorunları ve reklamlarda gösterilenden çok daha basit olması gibi nedenlerle ağır bir şekilde eleştirilmişti.

Ancak gelen güncellemelerin ardından optimizasyon sorunları ve oyun hataları giderilmişti. Bunun ardından oyuncular “Aslında fena değilmiş bak hackliyoruz falan, orjinal bir oynanışı var” diyerek yaptıkları eleştirilerin haksız olduğunu kabul etmeye başladılar.

Evet görevleri biraz kolay, oyunu sadece senaryo için oynarsanız çok kısa bir süre içerisinde bitirebiliyorsunuz. Ancak koskoca Watch Dogs’u sadece senaryoya indirmek de yanlış. Oynanış olarak diğer oyunlardan çok daha farklı mekaniklere sahip bu oyunun çok oyunculu modu bence senaryo modunu çok daha geride bırakıyor.

Zaten bir çok oyuncu bu nedenlerden dolayı oyun hakkındaki fikirlerini sonradan değiştirmiştir. Steam üzerinde yer alan incelemelere bakarsanız. Oyunun ilk çıktığında tonla olumsuz inceleme almasına rağmen son incelemeler “Çoğunlukla Olumlu” seviyesine kadar yükseldi.

Eğer sizde bilgisayar korsanlığına karşı özel bir ilgi duyuyorsanız Watch Dogs kesinlikle oynamanız gereken oyunlardan birisi. Bi Mr. Robot olmasanız da sağı solu patlatıyorsunuz 😀

Watch Dogs’u İndirin!

Oyunu 13 Kasım 2017 tarihine kadar ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca belirtmeden de geçmeyim. Bu bir free Weekend tarzı bir event değil, oyunu ücretsiz olarak indirdikten bir kaç gün sonra satın almanız gerekmeyecek. Sonsuza kadar kütüphanenizde kalacak. Yani bir nevi satın almış gibi olacaksınız.

Buradaki link üzerinden uPlay hesabınızla giriş yapabilir ve oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Kütüphanenize ekledikten sonra indirmeniz şart değil. Yani sadece eklemeniz bile oyuna sahip olmak için yetiyor. Eğer uPlay hesabınız yoksa Ubisoft üzerinden kayıt olabilirsiniz.

Şimdiden yeni ücretsiz oyununuz hayırlı olsun. Herkese iyi oyunlar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir