The Crew 2 Çıkış Tarihi Açıklandı!

İlk oyunuyla oyuncuları sivil savaşa sürükleyen, oyuncuların yarısı tarafından çok beğenilirken diğer yarısı tarafından ağır bir şekilde eleştirilen The Crew yeni oyunu ile karşımıza çıkıyor. Ubisoft tarafından yapılan açıklamaya göre The Crew 2, 16 Mart 2018 tarihinde pc, ps4 ve xbox one platformları için piyasaya sürülecek.

İlk oyunda, oyuncuların bir kısmı oyuna övgüler yağdırırken, yaşanan optimizasyon sorunları, ana sürümün dar tutulurken sonradan çıkarılan dlc’ler ile oyunun zenginleştirilmesi nedeniyle oyuncular tarafından sıkça eleştirilmişti. Hatta bu konu oyunun ilk çıkış yaptığı 2014 yılında bir çok youtuber’in diline düşmüştü.

Elbette bunda Ubisoft’un oyun öncesinde çıkardığı sinematikler ile oyuncuların nabzını bir hayli yükseltmesinin de büyük bir payı vardı. (Her oyunda yaptığı gibi) E3 oyun konferansında sunduğu dillere destan oyun sinematiği ile Ubisoft bir anda tüm bakışları The Crew’e çevirmişti ve oyuncuları meraklı bir bekleyişe sokmuştu.

Ancak oyun çıktığında hiçte beklenildiği gibi olmadığını gören oyuncular sert bir şekilde oyunu eleştirmişti. Hatta bu durum The Crew’in Ubisoft 30 eventinde oyunun ücretsiz olarak dağıtılmasına kadar vardı..

Gelelim serinin ikinci oyununa, yeni oyunda bizi neler bekliyor ? The Crew 2 önceki oyunda olduğu gibi yine açık dünya temalı olacak, Amerika Birleşik Devletleri üzerinde yer alan bölgelere ait haritalarda oyuncular özgürce dolaşabilecek.

Oyunda singleplayer, multiplayer ve kooperatif oyun desteği olacak. Oyuncular hem campaign modu oynayabilir ve kendini geliştirebilir hemde diğer oyuncular ile yarışarak oyunun tadına varabilir. Tabi The Crew serisini önce çıkaran şey bu çok oyunculu yarışlar değil, sağladığı kooperatif oynayış desteği ile oyuncuları bir araya getirmesi ve birlikte hareket etmesini sağlaması.

The Crew 2 ile gelen en büyük özellik ise sadece arabaları değil diğer araçlarıda kontrol edebilmeniz. Oyuncular havada helikopter kullanabilir, suda yarış teknesi sürebilir ve karada ise motor ve yarış arabalarını kontrol edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir