Telefondan Film İndirme Nasıl Yapılır 2019

Telefonunuza film veya bir video indirmek istiyor ama bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz ? O zaman doğru yerdesiniz. İster Android işletime sistemine sahip bir telefon isterse de iOS işletim sistemine bir iPhone kullanıyor olun fark etmez aşağıda her iki telefon içinde nasıl film indirebileceğinizi anlattık.

1) µTorrent Torrent Downloader

Eğer Android işletim sistemine sahip bir cihaz kullanıyorsanız, uygulayabileceğiniz en iyi yöntem Torrent uygulamalarını kullanmaktır. Torrentler sayesinde farklı çözünürlük ve dillerde yüz binlerce filime anında ulaşabilir ve bu filmleri indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu torrent uygulamasını telefonunuza kurmak ve indirmek istediğiniz filmlerin torrent dosyalarını bu uygulama ile açmak. Hepsi bu kadar.

µTorrent Uygulamasını indir

İzlemek istediğiniz filme ait torrentleri ise güncel torrent sitelerinde bulabilirsiniz. Eğer daha hızlı bir şekilde filmi indirmek istiyorsanız, bu indirdiğiniz torrente tracker eklemeniz gerekebilir. Sitemiz üzerinde yer alan güncel torrent trackerlarını kullanarak hızınızı artırabilirsiniz. Eğer torrentler hakkınızda bilginiz yoksa daha yüksek hızda indirme yapmak aşağıdaki yazılarımızı mutlaka okuyun!

Yüksek Hızda İndirme Yapmak İçin Torrent Seçimi Nasıl Olmalı ?

Seed, Seeders Nedir ? Leech, Leechers Nedir ?

2) Video İndirme Uygulamaları

Eğer Android işletim sistemine sahip bir cihaz kullanıyorsanız aşağıda ismini verdiğim video indirme uygulamalarını kullanarak da izlemek istediğiniz filmleri indirebilirsiniz. Her birini ayrı ayrı link vermiyorum, Play Store üzerinde uygulamaların isimlerini aratarak kolayca ulaşabilirsiniz.

  • HD Video Downloader
  • AVD Download Video
  • MediaTap – Video Downloader

Eğer iOS işletim sistemine sahip bir iPhone kullanıyorsanız yine video indirme programlarını kullanabilirsiniz. Ancak bu yöntem ben pek önermiyorum çünkü Appstore üzerinde bu uygulamalar yer almıyor, haricen yüklemeniz gerekiyor. Yine de isteyenler aşağıda yer alan uygulamaları kullanabilir.

  • PlayBox
  • MovieBox
  • ShowBox

Bu uygulamaları kullanarak hem izlemek istediğini filmleri indirebilir, hemde bunların dışında müzik, e kitap veya resim dosyalarını da tekli veya çoklu bir şekilde indirebilirsiniz.

3) UC Browser

Hem iPhone hemde Android cihazlarda, UC Browser uygulamasını kullanarak izlemek istediğiniz filmleri kolayca indirebilirsiniz. Esasen kendisi mobil platform için geliştirilmiş bir tarayıcı uygulaması olmasına rağmen, özel bir video oynatıcısı bulunmaktadır. Ayrıca bu video oynatıcının desteklediği video formatlarını telefonunuza indirmenize de olanak sağlıyor.

Yani tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz filmi UC Browser üzerinde açmak ve indirme butonuna tıklamak. Sonrasında indirme kuyruğuna eklenecek ve film indirilmeye başlanacaktır. Hangi işletim sistemini kullanıyorsanız fark etmez bu yöntem de film indirmek için oldukça basit bir alternatiftir.

Ayrıca UC Browser video indirmesinin yanı sıra, reklam engelleyiciye ve vpn servisine sahiptir. Yani uygulamayı geliştirenler, kullanıcılarının internette rahatça gezinebilmesi için her şeyi düşünmüşler. Sadece video indirmek için değil, intertte gezinmek içinde kullanabilirsiniz.

Bu yazıya bir yorum yapılmış

  1. Canan dedi ki:

    Teşekkürler. Ben tavsiyem direkt olarak mobil cihazlara film indirmeniz için kurulmuş olan sitelerden indirin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir