Survivor 2018 All Star Ne Zaman Başlayacak ?

Ekranların merakla beklenen yarışması için geri sayım başladı. Her yıl TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor  yine bu yıl da bomba gibi bir sezon ile izleyicileri ile buluşuyor. Survivor 2018 All Star adıyla yayına girecek olan yarışma da önceki senlere göre çok daha zorlu parkurlar yarışmacıları bekliyor olacak.

Survivor 2018 All Star Ne Zaman Başlayacak ?

İlk yapılan açıklamalarda 2018 yılının başlarında yayına gireceği söylenen Survivor 2018 All Star’ın yayın tarihi kesinleşti. Yarışmanın resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre 10 Şubat 2018 tarihinde başlaması bekleniyor.

Survivor 2018 All Star’da Kimler Yer Alacak ?

Yapılan açıklamalar doğrultusunda Turabi Çamkıran, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Nagihan Karadere, Nihat Doğan gibi bir çok ünlü isim yer alacak. Bütün yarışmacıları görüntülemek ve yarışmacılar hakkında bilgi almak içi sitemizde yer alan “İşte Survivor 2018 All Star’ın Tüm Yarışmacıları!” yazısına göz atabilirsiniz.

Survivor 2018 All Star bu yine yarışmacılarıyla ve yepyeni parkurlarıyla izleyicileri büyülemeye devam edecek. Efsane survivor oyuncularının yer aldığı All Star takımı ile Gönüllüler takımının mücadelesi TV 8 ekranlarında yayınlanacak.

Sizin için seçtiklerimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir