Star Wars: The Last Jedi’nin İlk Fragmanı Yayınlandı!

Star Wars serisinin merakla beklenen yeni filmi The Last Jedi için ilk fragman yayınlandı. Tüm dünya gözlerini yeni filme çevirdi!


Yönetmenlik koltuğunda Rian Johnson’ın oturduğu The Last Jedi 15 Aralık 2017 tarihinde dünya genelinde sinemalarda gösterime girecek.

Filmin konusu 2015 yılında gösterime giren The Force Awakens filminden sonrasını konu almakta, hikaye kaldığı yerden devam etmektedir. Fragmandan da gördüğümüz üzere Jedi dağındaki tapınakta kendini eğitmeye çalışan Rey (Daisy Ridley) bize önceki filmlerden Luke’nin gelişimini hatırlatıyor. Hatta başından geçenler konu alırsak Luke gitmiş, Rey gelmiş, onun yerini doldurmuş gibi görünüyor.

The Last Jedi ile filmin grafiklerinde de büyük geliştirmeler yaşanmış. Önceki filmde de ağzımızı açık bırakan grafikler ile karşılaşmıştık, ancak bu sefer çıtayı bir miktar daha yukarı çıkarmışlar ve filmin cgi ekibi başarılı bir çalışmaya daha imza atmış.

The Last Jedi’nin başrollerinde ise tanındık, tanınmadık bir çok oyuncu ile karşımıza çıkıyor. Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Domhnall Gleeson, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis,  Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern ve Benicio Del Toro serinin bu filminde oyuncuklarını sergiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir