Star Wars Battlefront II Beta Süresi 4 Güne Çıkarıldı!

Electronic Arts yaptığı açıklama ile 7 Ekim’de başlayan Star Wars Battlefront II‘nın beta sürecini 4 güne çıkardı!

Dün gece twitter üzerinde paylaştığı twitter ile Star Wars Battlefront II için açılan beta testinin süresini 2 gün daha uzatarak 4 güne çıkardığını duyurdu.

“Yanlış duymadınız! Star Wars Battlefront II Beta süresi iki gün daha uzatıldı. 11 Ekim çarşamba gününe kadar oynayabilirsiniz “

Oyunu 4 Ekime kadar ön sipariş veren oyuncular için 9 Ekim saat 19:00’a kadar açılan beta süreci başlatılmıştı. Ancak oyunun boyutunun yüksek olması ve bazı oyuncuların beta testinden geç haberdar olması nedeniyle bir çok oyuncu sürenin uzatılmasını talep etti.

Oyuncuların taleplerini dikkate alan Electronic Arts beta testinin süresini 2 gün daha uzatarak 11 Ekim saat 19:00’a kadar erteledi.

Eğer oyunu ön sipariş verdiyseniz aşağıdaki linkler üzerinden beta versiyonunu indirebilir ve sizde beta testine katılabilirsiniz.

PC için indir (Origins ile)

PS4 için indir

Xbox One için indir

Beta sürüm sadece çok oyunculu versiyonu kaplıyor ve PC için toplamda 22 GB’lık dosya boyutuna sahip. Ancak PS4 konsolu üzerinden oynayacaklar 15.3 GB indirirken, Xbox One oyuncuları 13.2 GB’lık oyun dosyaları indirecek.

Star Wars Battlefront II dünya genelinde 17 Kasım 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir