Samsung Galaxy Note 8’e ait yeni görseller sızdırıldı!

Bir twitter kullanıcısı Samsung Galaxy Note 8 ile ilgili bir takım görseller sızdırdı. Daha önceleri de Samsung’a ait görseller sızdıran ve telefon özellikleri konusunda doğru tahminlerde bulunan Evan Blass yeni tweet’i ile Samsung kullanıcılarını meraklandırmayı başardı. İşte söz konusu olan o görseller.

Yukarıda yer alan görsel Samsung tarafından Note 8‘i tanıtım amaçlı olarak kullanılmıştı. Altta yer alan görsel ise twitter kullanıcısı tarafından paylaşıldı. Sosyal medyada görselin montaj mı yoksa içeriden gelen bir sızıntı mı olduğuna dair bir takım tartışmalar dönüyor, kullanıcıların çoğunluğu bunun bir sızıntı olduğuna inanıyor.

Ayrıca sosyal medyada Samsung kullanıcılarının kafasını karıştıran bir diğer sorun ise Note 8’in ek ekipman olarak kaleme sahip olup olmayacağı ? Şayet olması halinde kullanıcılar bu durum hakkında olumsuz değerlendirmeler de bulunuyorlar.

Peki resmi görseller ne zaman açıklanacak ? Koreli kökenli bir şirket olan Samsung tarafından yapılan açıklamaya göre Note 8’e ait detaylar 23 Ağustos‘da açıklanacak ve telefon 15 eylülde dünya genelinde sataşa sunulacak.

Ayrıca çinli bir twitter kullanıcısı Note 8 hakkında 6 GB RAM’e ve 128 GB depolama hafızasına sahip olacağına dair bir takım dedikodularda bulundu. Henüz bir dayanağı olmayan bu iddiaların doğru olup olmadığını ilerleyen günlerde göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir