PUBG Kaç GB ? (Yeni Güncelleme İle Birlikte)

Oyun henüz tamamlanmadan erken erişime açıldığı için ilk günlerde Pubg oynarken bir çok sıkıntı çekiyorduk. Yanılmıyorsam ilk çıktığında 10 GB civarı bir depolama alanı tutuyordu. Oyun içinde yaşanan buglar ve özellikle de kendini bütün grafikler ayarlarında belli eden performans sorunları oyuncuları bir süre canından bezdirdi.

Ancak sıradışı bir oynanışa sahip olması ve birbirinden zevkli modları sayesinde oyunun başından kalkamaz olduk. Böyle olunca bütün oyuncuların dikkati Pubg üzerine doğru kaymaya başladı ve ücretli bir oyun olmasına rağmen steamın en çok oynanan 5 oyun arasına girmeyi başardı.

İşte bu başarısının ardından tonla güncelleme alan oyun, hem oyun içi etkinlikler açısından zenginleşirken hemde performans sorunu büyük ölçüde geride bıraktı. Sonuncuyu ise geçtiğimiz 21 Aralık günü, devasa 1.0 güncellemesi ile birlikte alan PUBG toplamda 40 GB lık bir depolama alanına sahip oldu.

  Fortnite: Battle Royale Sistem Gereksinimleri

Oyunun diğer gereksinimleri ise şu şekilde;

Pubg Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Core i3-4340 3.6GHz
  • Ekran Kartı:  GeForce GTX 660
  • Ram: 6 GB
  • DirectX: DX 11
  • İstenen Alan: 30 GB

21 aralık tarihinde gelen güncelleme hakkında neler düşünüyorsunuz ? Yeni haritayı daha eğlenceli bulan var mı ? Ayrıca performans sorunu açısından sizde şuana kadar belirgin bir iyileşme fark ettiniz mi ?

Sizin için seçtiklerimiz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir