Netflix’ten Yeni Süper Kahraman Dizisi Geliyor !

Kendine özgü dizileriyle her geçen gün bizleri şaşırtmaya devam eden Netflix, yeni bir süper kahraman filmi ile geliyor!

Dünya genelinde geniş bir kitleye ulaşan online dizi izleme platformu olan Netflix Raising Dion adlı süper kahraman dizisi için çalışmalara başladığını duyurdu. Olağan süper kahraman dizilerinden farklı olarak bu dizide doğa üstü güçlere sahip olan karakterimizin başından geçenlerden ziyade oğlunun böyle güçlere sahip olduğunu öğrenen annesinin başından geçen olaylar merkez esas alınmış.

Dizinin senaryosu ise daha çok reklam ve bir müzik klipleri ile tanınan Dennis Li’ya ait çizgi roman serisinden uyarlanarak hayata geçirelecek. Raising Dion şuan için 10 bölümden oluşan ilk sezon için onayı almış durumda. Dizinin çekimlerine tam anlamıyla ne zaman başlanılacağı ise henüz bilinmiyor ancak senaryo hazır, izinler tamam, dolayısı ile yakın zamanda çekimler yoğunlaşacaktır.

Peki siz Netflix’in yeni dizisi Raising Dion hakkında ne düşünüyorsunuz ? Sizce Netflix’in bir online dizi izleme sitesinden gittikçe Medya organına dönüşmesi hakkındaki düşünceleriniz neler ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir