Justice League’nin Final Fragmanı Yayınlandı!

Bu yılın merakla beklenilen filmlerinden biri olan Justice League’nin gösterimden önce son fragmanı yayımlandı. Önceki fragmanlara göre dizinin senaryosu hakkında daha fazla ipucu barındırıyor.

Dünya genelinde 16 Kasım 2017 tarihine gösterime girecek olan Justice League için filmin sinemalarda gösteriminden önce yayınlanması beklenen son fragmanda seyirciler ile buluştu. Aynı Marvel evrenindeki bir çok süper kahramanı içinde barındıran Avengers serisine olduğu gibi Justice League, DC evreninde yer alan süper kahramanları bir araya getiriyor.

Wonder Woman cephesinden Diana, Flash cephesinden Barry Allen, Aquaman ve Cyborg  ve tabi ki Batman cephesinden Bruce Wayne bir araya geliyor. Superman’ın ölümünden sonra dünya bir kaosa sürükleniyor ve DC evrenindeki en kötü karakterlerden biri olan Steppenwolf tehlikesine karşı Batman, özel güçlere sahip süper kahramanları bir araya getirerek Justice League birliğini kuruyor.

Dizinin çekimlerini önceki filmin yönetmeni olan Zack Snyder’ın yönetmesi bekleniyordu ancak yaşadığı ailevi problemler nedeniyle projeden erken ayrılmak zorunda kaldı. Onun yerine Avengers serisinin yönetmeni olan Joss Whedon yönetmenlik koltuğuna oturdu. Hem oyuncu kadrosu hemde teknik kadrosu dikkate alındığında Justice League’nin bu yılın en prestijli yapımlarından biri olduğunu söylenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir