iPhone X’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve iPhone’nin onuncu yılına özel olarak tasarladığı iPhone X’in Türkiye fiyatı belli oldu! Bu sefer tek böbrekle de kurtaramayacağız gibi..

iPhone X Türkiye Fiyatı

iPhone X aynı iPhone 8 de olduğu gibi default olarak 64 GB depolama alanı ile çıkış yapacak. Henüz 128 GB depolama alanına sahip versiyonu olacak mı bilinmese de bir üst derecede 256 GB depolama alanına sahip versiyonu olacak.

iPhone X 64 GB = 6099

iPhone X 256 GB = 6899

iPhone X Türkiye Fiyatı İle Alınacak Alternatifler

En düşük iPhone X  fiyatı 6099 TL, aslında şuana kadar en pahalıya satılan akıllı telefon ve iPhone ürünü olma özelliği taşıyor. Bu fiyata neredeyse GTX 1080 i7 Kabylake içeren bir sistem düzelebilir, ikinci el 150 km kilometre Tofaş Şahin alabilirsiniz.

Bu parayla alternatif olarak yapabileceğiniz bir çok şey varken yine de bir çok Apple kullanıcısı tarafından tercih edilecektir. Hatta televizyonlarda görmeye alışık olduğumuz o kuyruğu yine iPhone X içinde görebiliriz.

Peki siz iPhone X’in fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz ? Özellik açısından ne kadar iyi olsa da bir telefona 6.000 TL verilebilir mi ?


İphone 8 İle Gelen 5 Yeni Özellik!

iOS Güncellemeleri iPhone Cihazlarını Yavaşlatıyor Mu ?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir