İphone 8 Ne zaman Çıkacak ?

İphone serisinin merakla beklenen yeni telefonu iphone 8 yakın zamanda raflarda yerini alacak. Haliyle hepimizin aklında, iphone 8 ne zaman çıkacak sorusu dolaşmaya başladı. Geçtiğimiz salı günü Apple Ceo’su Tim Cook tarafından, Steve Jobs Tiyatrosunda tanıtılan iphone 8 yapılan açıklamalara göre 22 Eylül 2017 tarihinde piyasaya sürülecek.

İphone 8 Fiyatları

Ayrıca iphone 8 için şimdiden ön sipariş verebilirsiniz. Fiyatları aşağıda belirtilmiştir.

  • İphone 8 64GB Fiyatı: 699 $ | 4.799 TL
  • İphone 8 128GBFiyatı: 849$

Iphone 8 64 GB için şuan n11 gibi alışveriş sitelerinde ön sipariş verebilirken, 128 GB için henüz Türkiye’de ön sipariş mümkün değil.

İphone 8 Özellikleri

Iphone 8, önceki iphone ürünü olan iphone 7‘ye oranla bir çok yenilik ve iyileştirme içeriyor. Üstelik bu yeniliklerden bazıları devrin niteliğinde. İşte bu yenilikler;

  1. Kablosuz Şarz Özelliği: Artık bir kabloya ihtiyaç duymadan telefonunuzu şart etmeniz mümkün. Sahip olduğu Qi ecosystem ile telefonunuzu wiriless üzerinden şart edebilirsiniz.
  2. Geliştirilmiş Kamera: İphone 8 gelişmiş 12 Megapixel kamera, daha hızlı ve geniş kapsamlı sensörler, yeni renk filtreleri ve daha derin pikselleri ile bir telefon için mükemmel bir fotoğraf deneyimi sunuyor.
  3. A11 Biyonik işlemci: İphone tarihindeki en hızlı işlemci ile mükemmel bir performans sunuyor.
  4. Yeni tasarım ve renkler: iphone 8 daha şık bir dizayn, arka yüzeyinde yer alan cam kaplama tasarımı ve yeni renkleri ile birlikte geliyor. Ayrıca iphone 7 ve 7S’de olduğu gibi iphone 8’de su geçirmiyor.
  5. Daha Fazla Depolama: Önceki iphone ürünlerine kıyasla iphone 8 standart olarak 64 GB depolama alanı içeriyor.

Temel olarak yeni gelen yenilikleri bu şekilde sıralayabiliriz. Apple iphone 8 ile yine telefon standartlarını belirleyen bir firma olarak yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir