iOS 11.0.3 iPhone ve iPad için Yayınlandı!

Apple yeni iOS güncellemesi olan iOS 11.0.3 sürümünü yayınlandı. Bu yeni sürüm ile iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 6s cihazlarında yer alan bir takım işletim sistemi hataları düzeltildi.

Geçtiğimiz ay yayınlanan iOS 11 ile bir çok kullanıcı bu yeni sürümünden hoşnut olsa da, bu sürüm ile gelen bazı işletim sistemi hataları kullanıcıların canını fena halde sıkıyordu. Giriş ekranına dönerken yaşanan ani donmalar, toplu bilirim silme özelliğinin çalışamaması, güncelleme sonrasında 3D perfomansının düşmesi ve iCloud’a resim yüklerken cihazdaki resmin silinmesi gibi bir takım hatalar bazı kullanıcılar tarafından sert bir şekilde eleştirildi.

[irp posts=”1830″ name=”iOS Güncellemeleri iPhone Cihazlarını Yavaşlatıyor Mu ?”]

Hataların giderilmesi için güncellemeden sonra sıkı bir şekilde çalışan Apple ekibi beta sürümüyle hataların bir kaçını düzeltmiş ve kullanıcıların geri dönüşümleri ile daha önce fark edilmeyen diğer hataları da tespit etmişti.

İşte tespit edilen bu hatalar bugün itibariyle düzeltilerek,  iPhone ve iPad cihazları için iOS 11.0.3  sürümü yayınlandı.

Ayrıca Apple’ın şuan iOS 11.1 sürümünü test ettiği de doğrulandı. Yeni sürümün çıkış tarihi konusunda net bir ifade verilmese de en geç ay sonuna kadar geleceği haber veriliyor.

Yazılım güncellemesi otomatik olarak gerçekleştirileceği gibi buradaki haberimize göz atarak manuel olarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Sizin için seçtiklerimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir