İnstagram sizi engelleyen kişileri nasıl bulursunuz ?

O eski dostlar, arkadaşlar ve eski sevgililer o güzel atlara binip giderken size engel mi atıyor ? Hadi gelin instagramda size engel atan bütün kişileri tek tek ortaya çıkaralım. Size kim ne zaman engel atmış bunları aşağıdaki yöntemler ile çok kolayca görebilirsiniz. İster ek uygulama olmadan arayarak, isterse de yardımcı uygulamaları kullanarak sizi engelleyen kişileri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Manuel olarak sizi engelleyen kişileri bulun.

Eğer ek bir uygulama indirmek istemiyorsanız burada anlatacağım yöntemi uygulayabilirsiniz. Ancak biraz zahmetli bir yöntem olduğu için biraz uğraştırıcı gelebilir.

Sizi engellediğini düşündüğünüz kişinin profiline gelin, eğer takip ettiğiniz biri değilse “Takip et” seçeneğine tıklayın. Eğer herhangi bir sorun ile karşılaşmıyorsanız, bu kişinin sizi engellediğini gösterir.

Eğer zaten daha önceden eklediğiniz bir kişiyse profilinde sizi engellediğini gösteren küçük kırmızı bir bayrak işareti yer alacaktır.

Uygulamalar yardımıyla sizi engelleyen kişileri görün.

Eğer ek uygulamalar kullanmak sizin için bir sorun teşkil etmiyorsa aşağıda hem android hemde iOS için üretilen uygulamaları paylaşıyorum.

Android sistemler için “InstaFollow for Instagram” uygulamasını apk larak webden indirmeniz gerekiyor. Daha önceleri playstore’da yer alıyordu ancak uçurdular. Ama yinede apk sürüm mevcut ve geliştirici güncellemeye devam ediyor.

iOS sürümler içinse aşağıda yer alan uygulamaları edinebilirsiniz.

Reports+ for Instagram

Blockers Spy for Instagram

Yukarıdaki uygulamalar ile hem instagram paylaşım hakkında raporlarınızı inceleyebilir hemde sizi engelleyen kişilerin bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir