Hunt: Showdown’dan Yeni Bir Oynanış Video Yayınlandı!

Crysis serisi ve ücretsiz çok oyunculu oyunu Warface ile yakından tanıdığımız kurucuları Türk olan Firma Crytek yeni bir oyun ile karşımıza çıkıyor. Crytek, yeni oyunu Hunt: Showdown için oyun hakkında bir çok detayı 12 dakikalık bir video yayınladı!

(Not: Oyunu youtube üzerindeki beğeni sayısı dikkatinizi çektimi bilmiyorum ancak 2k like 26 dislike var. Dert yakınanların çoğu ise düşük frame ve videonun kötü renderlenmesinden şikayetçi. Muhtemelen dislike atanların çoğu bu sebeple attı.. Yani oyun 2k like alırken neredeyse hiç dislike almamış diyebilirim.. Cidden etkileyici..)

Geçtiğimiz mayıs ayında duyurulan Hunt: Showdown daha ilk günden beri oyuncuların merakını cezbeden oyunlardan biriydi. Özellikle de oyunu yapan firmanın Türk olması bizi ayrı bir cezbedir tabi orası ayrı ancak Crysis gibi sağlam bir oyunu geliştiren firma olunca insanların bir beklentisi oluyor elbet.

Şuana kadar oyunlarında görmeye alıştığımız bilim kurgu konseptini terkeden Crytek bu oyunda vahşi batı havasını estiriyor. Eski model silahlar kullandığımız oyunda zombilere karşı hayatta kalmaya savaşı veriyoruz.

Bu arada oyunun sadece PC platformu için çıkış yapacağını söyleyelim. Henüz konsol platformunda çıkış yapıp yapmayacağına ilişkin bir açıklama gelmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir