GTA V Para Kazanma Hilesi (Pc-Ps3-Ps4-Xbox One)

Gta V oynuyorsunuz ve paraya mı ihtiyacınız var ? Evin taksitlerini ödeyemiyor musunuz ? İşte sizin için birbirinden güzel oyun açıkları 🙂 Oyuna yer alan bu açıkları kullanarak dakikalar içinde zengin olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıda yer alan oyun açıklarını kullanmak. (gta 5 para hilesi, gta 5 para hilesi kodu, gta 5 para hilesi pc, gta 5 para hilesi ps3, gta 5 para kodu)

GTA V PC Hileleri

GTA V PS3 PS4 Hileleri

Silah Tüccarı Bugu

En yakındaki silah tüccarından içeri girin ve silahınızla satıcıya nişan alın. Silah satıcısı bunu fark ettiği anda size ateş etmeye başlayacak. Dükkandan çıkmayın, bir yere saklanın ve polis çağırın. Polisler gelip adamı vurduğu zaman gidip kasayı kırın ve paraları alarak dükkandan çıkın.

Biraz uzaklaştıktan sonra geri dönün ve tekrar kasaya bakın.Az önce almış olduğunuz para tekrar geri gelecektir. Bu işlemi sınırsız bir şekilde kadar tekrarlayabilir istediğiniz kadar para yağmalayabilirsiniz.  Tek yapmanız gereken yukarıdaki işlemi sürekli tekrar etmek.

[irp posts=”312″ name=”GTA VI Ne Zaman Çıkacak ?”]

Esrarengiz Enkaz Bugu

Paleto Bay limanında yer alan helikopter enkazına gidin. Burası aşağıdaki haritada gösterilmiştir. Denizin bir miktar altında yer alıyor. Denizaltı veya botla gidebilirsiniz. Derine inmek için ister oksijen tüpü kullanabilir isterse de ölümsüzlük hilesini kullanabilirsiniz. (Ölümsüzlük hilesini sitemizde yer alan GTA 5 pc hilelerinde bulabilirsiniz.)

Uçak enkazına girdiğinizde içinde 12.000$ olan bir çanta yer alıyor. Çantayı alın ve karakter değiştirin. Tekrar az önce geldiğiniz yere gelin ve aynı işlemleri yaparak tekrar karakter atın. Bu işlemi sınırsız bir şekilde tekrar edebilir ve sınırsız miktarda para kazanabilirsiniz.

Phunky adlı bir youtuber para bugu için bir video hazırlamış. Videolu anlatım için aşağıda yer alan videoyu izleyebilirsiniz.

Gta 5 para bugları bu kadar. Eğer sizinde bildiğiniz gizli para bugları varsa yorumlar kısmından bize ve diğer oyunculara ulaştırabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

GTA V FPS Gösterme Nasıl Yapılır ?

Bu yazıya 2 yorum yapılmış

  1. Ananas dedi ki:

    Yalancı olmuyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir