Grand Theft Auto Online İçin Bir Ton Yenilik Yolda!

Rockstar North tarafından geliştirilen ve ilk günden bu yana halen geliştirilen oyunlardan biri olan Grand Theft Auto Online için yeni oyun modları ve içerikler geliyor!

Grand Theft Auto Online için yakın zamanda Condemned ve Dogfight adlı yeni oyun modları geliyor. Condemned modu daha önce gördüğümüz bütün modlarından farklı bir konsepte sahip. Hatta çocukluğumuzdan bildiğimiz ebeleme oyunlarına benziyor diyebilirim.

Oyunda, ölüm cezalarına çarptırılan oyuncular aynı ebeleme mantığında olduğu gibi bu cezayı diğer oyunculara aktararak hayatta kalmaya çalışıyorlar.

Dogfight modunda ise çeşitli helikopter ve savaş uçaklarını içeren bir hava savaşını konu alıyor. Oyuncular gökyüzünde birbirleri ile savaşıyorlar. İstikbal gökyüzündedir deyip helikoptere atlıyoruz ve uzun soluklu bir hava savaşına katılıyoruz.

Ayrıca bu mod için uzun zamandır oyuncuların oyunda görmek istediği helikopterlerden biri olan “Avcı” helikopterleri de güncelleme ile birlikte geliyor.

Diğer yandan geçtiğimiz aylarda duyurulan Transform Races yani Transform yarışları da bu ayın sonunda gelecek olan güncelleme ile oyuncular ile buluşacak. Oyuncular bu oyunda çeşitli arazi türlerinde yarışlar yapabilecek ve tek bir yarış içerisinde birden fazla araç değiştirebilecekler. Konsepte göre oyuncular her kontrol noktasına ulaştığında araçlarını değiştirmek zorundalar.


Yeni modlar hakkında ilginizi çekebilecek görseller.


Eğer oyuncular kendi özelleştirdiği Transform yarışlarını yapmak istiyorlarsa, bu güncelleme henüz bu yeniliği içermiyor. Ancak yıl sonu gelecek olan güncelleme ile artık kendi hayal gücünüze göre özelleştirdiğiniz yarışları gerçekleştirebileceksiniz.

Grand Theft Auto Online için gelişmeler şimdilik bu kadar. Yeni haberler ve güncellemeler hakkında bilgi almak için bizi takip edin, iyi oyunlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir