God Eater 3 Resmi Olarak Duyuruldu!

Geçtiğimiz haftalarda God Eater ile ilgili olaylar gündeme gelmiş ve yeni oyunun hangi geliştirici firmaya verileceği yönünde bir takım sorular olmuştu. God Eater serisinin yayıncısı olan Japon Firma Bandai Namco bu konuyu küçük bir espri ile geçirmiş ve yanıtsız bırakmıştı. Ancak Bandi Namco bugün itibariyle God Eater 3’in çalışmalarına başlandığını resmi olarak duyurdu..

Yapılan açıklamada oyunun ilk aşamada konsol platformu için çıkış yapacağı duyurulurken  PC platformu için çıkış yapıp yapmayacağı hakkında net bir açıklama yapılmadı. Ancak oyununun serinin önceki oyunlarında hem konsol hemde pc platformu için aynı anda çıkış yaptığını unutmayalım. Muhtemelen bu konuda bir açıklama yapılmamış olsa da PC platformu göz ardı edilmeyecektir.

Oyun hakkında ayrıca 2016 yılında düzenlenen E3 oyun fuarında yayınlanan bir fragman bulunuyor. O zamanlar yeni God Eater projesi olarak yayınlanan bu fragmanın yeni bir oyundan ziyade, dlc, genişleme paketi gibi bir proje olduğu düşünülüyordu.

Elbette bunun yeni oyuna ait bir teaser olduğunu söyleyenlerde vardı ancak bu ifadeler dedikodu olmaktan öteye gidemedi. Taki bu dedikodular bugün Bandai Namco tarafından onaylanana kadar!

Peki siz God Eater 3 hakkında ne düşünüyorsunuz ? Bandai Namco bu seride gerçekten başarılı bir iş çıkarıyor mu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir