Ghost Recon: Wildlands Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Ubisoft’un popüler oyunlarından biri olan açık dünya temalı oyunu Ghost Recon: Wildlands kısa süreliğine ücretsiz. Ancak bu deneme sürümü sadece PS4 ve Xbox One platformları ile sınırlandırılmış. Demo ayrıca senaryo modunun ilk 5 saatini de oynamanıza imkan veriyor böylece oyunu alıp almamakta kararsız olanlar varsa buna göre kararlarını verebiliyorlar.

Şuan için bu deneme demosu sadece konsol için gelmiş gibi görünüyor henüz Ubisoft kanadından PC oyuncuları için bir demo açıklaması gelmedi. Ne steam ne de Uplay da bu yönde bir açıklama mevcut değil.

Ücretsiz olarak sürülen Demo ile konsol oyuncuları PvP mücadelelere girebiliyorlar ancak Rekabetçi maçlar henüz yayınlanmadığı için ilk kez oynayanlar şaşırabilir. Ubisoft rekabetçi oyunların yazın sonlarına doğru hazır olacağının sözünü vermişti. Bu nedenle demo sayesinde ilk kez Wildlands oynayanların ‘rekabetçi maçlar nerede’ gibi bir tepkisi olabilir.

Peki Wildlands gerçekten oynamaya değer mi ? Bu sorunun cevabı kesinlikle evet olmalı. Özellikle de olaya The Division ile hatalarından ders çıkaran bir Ubisoft gözüyle bakarsak Wildlands gerçekten ustaca hazırlanmış ve oyuncuların oyunda geçirdiği her bir anı bile sıkılmadan geçirmesi amaçlanmış. The Division oynayan oyuncuların yaşadığı ilk aylardan sonra oyunda meydana gelen ve oyuncuları oyundan soğutan tıkanıklık Wildlands da yer almıyor.

Oyun hakkında Steam üzerinde yapılan eleştirilere baktığımızda “çoğunlukla olumlu” eleştiri aldığını görüyoruz. Kendi açımızdan bir eleştiri yaparsak oyun gerçekten çok oyunculu moda göre tasarlanmış oyun mekanikleri oldukça başarılı sadece araba kullanırken bunun eksikliğini hissediyorsunuz. Bunun dışında oyunun olumsuz yanlarına gelirsek, oyunun halen geliştirme aşamasında olduğunu hesaba katarsak bazı oyun bugları ve Ubisoftun klasik optimizasyon sorunları başımızı ağrıtabiliyor ancak bu sorunlar gelen güncellemeler ile halledilen sorunlar o yüzden takılmamak gerekir. Şimdiden herkese iyi oyunlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir