Game of Thrones: 8. Sezonun Yayın Tarihi Değişti!

Yedinci sezonun efsane bir saldırı sahnesiyle bitişinin ardından yeni sezonu merakla bekleyen oyuncular için bir kötü haber daha geldi. Dizinin yeni sezonu Kit Harington yüzünden biraz gecikecek.

Senaryosunun halen hazır olmaması ve dizinin hacklenme ihtimaline karşı alternatif bölümlerin çekilmesi nedeniyle yeni sezonun 2019 yılında çıkış yapacağına dair haberler almıştık. Daha bu haberlerin şokunu atlatamadan bugün  bir kötü haberde Kit Harington kanadından geldi.

Önceki sezonlarda rol arkadaşı olan Rose Leslie (Yigritte) nişanlanan Kit Harington, evlilik planları nedeniyle dizinin bazı çekimlerine planlanandan çok daha geç katılacağını ve bu nedenle dizinin yayın tarihinin ileri bir tarihe atılacağı haberini aldık.

Haberi ise The Jonathan Ross Show’a katılan Kit Harington bizzat kendisi verdi. Önümüzdeki sezon dizideki kilit karakterlerden birini canlandırdığı için yokluğunun çekimlerde büyük bir eksikliğe yol açacağını söyleyen Kit, yapımcılar ile konuştuğunu ve çekimlere bir süre ara verildiğini söyledi.

Düğünün hazırlıklarından tutun, düğün ve balayı derken bu aranın oldukça uzayacağını ve dizinin yeni sezonu için uzun bir süre bekleyeceğimizi söyleyebiliriz. Ahh be kit tamam gerçekten yakışıyorsunuz, daha ilk sezonlardan beri sizi shipliyorum ama şunun şurasında bir sezon kaldı, bir sezoncuk daha sabredemedin mi ! 🙁

Görünen o ki 2019’a kadar eski bölümleri izleyeme devam edeceğiz. Bu yürek kaç kızıl düğün görmeye dayanır bilemiyorum, uzun bir aradan sonra görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir