Game of Thrones 8. Sezon 1. Bölüm Sızdırılan Senaryosu (Spoiler)

Reddit üzerinden bu kapsamlı senaryo da her bölümde ayrı ayrı olacaklar listelenmiş. Ancak yedinci sezonun senaryosunda Dizinin oyuncularından Missandei, twitter üzerinde paylaştığı bir twit ile sızdırılan bütün senaryonun gerçek olduğunu doğrulamıştı. Ancak aynısını sekizinci sezon için söyleyemiyoruz. Yani burada okuduğunuz her şey işsiz bir insanın hayal gücüne dayanan uydurma senaryo da olabilir.

Ancak sızdırılan senaryonun tümünü okumuş biri olarak gerçeğe dayanma ihtimali olduğunu düşünüyorum. Çünkü sızıdırılan senaryo da her şey en ince ayrıntısına kadar belirtilmiş ve kurgulanmış. Özellikle Game of Thrones’in yayınlandığı ilk günden beridir izlediği gerçekçilik çizgisi yine burada yer alan senaryoda devam ediyor. Game of Thrones hiç bir zaman mutlu sona ilerleyen pembe bir dizi değildi, eğer burada yer alan senaryoya göre biterse öylede olacak.. İşte sızdırılan senaryonun birinci bölümü;

  Game of Thrones 8. Sezon Ne zaman Çıkacak ?

Sekizinci sezonun ilk bölümünün senaryosu bu şekilde. İkinci bölümü şuan çeviriyorum bitirdiğimde ekleyeceğim.

Peki siz sızdırılan bu senaryo hakkında ne düşünüyorsunuz önceki sezonda olduğu gibi bir bir doğru çıkabilir mi ? Yoksa şuan işsiz bir ruh hastasının hayal gücüne mi tanık olduk ?

(Sonradan Gelen Edit: Arkadaşlar HBO program başkanı olan Casey Bloys’un yaptığı açıklama ile sızdırıldığı iddia edilen tüm bölümlerin fan yapımı olduğu ortaya çıktı. Bu senaryoyu (tamamını) yazan arkadaşı en içten işsizliklerim ile kutluyorum, saygılar)

Sizin için seçtiklerimiz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir