Game of Thrones 7. Sezon 4. Bölüm Senaryosu!

Reddit kullanıcısı “awayforthelats” tarafından sızdırılan ve dizinin oyuncularından Nathalie Emmanuel tarafından atılan bir tweet ile doğruluğu kabul edilen senaryoya göre dizinin dördüncü bölümünde aşağıda anlatılan olaylar gerçekleşecek.

 • Önceki bölümlerde Frey hanesini ortadan kaldıran ve Merkez krallığa giderken karar değiştiren Arya Winterfall’a doğru yola koyulmuştu. Aradan geçen uzun yılların ardından Arya bu bölüm Winterfell’a ulaşacak. (Bran’ın ardından Arya’nın da Winterfall’a ulaşması ile artık hayatta kalan Stark kardeşler sonunda bir araya geldi) Ayrıca 4. bölüm için çıkan preview’de Brienne’nin biri ile kılıç talimi yaptığı görülüyor. Bu kişinin de Arya olduğu tahmin ediliyor.
 • Bir önceki bölüm kendini destekleyen lordları kaybeden ve lekesizleri Casterly Rocks’da kısılı kalan Daenerys  Lannister ordusuna savaş açacak. Lannister ordusu yerle bir olacak, Bronn ise Jamie’yi ejderhanın elinden son anda kurtaracak.
 • Tyrion, Danerys’i Merkezi Krallığa(Kings Landing) dümdüz saldırmasına mani olacak. Ejderhaların sivillere zarar vereceğini söyleyecek. Ayrıca spoiler veren kullanıcı olayların yaşandığı sırada Daenerys’ın Jon’a dönerek ‘sen ne yapardın’ diye sorduğu ve onunda görüşlerini alarak karar verdiğini söylüyor.
 • Jon Snow tek yolun birleşmek olduğunu ve diğer kralları inandırabilmek için canlı bir akgezene ihtiyacı olduğunu fark edecek ve canlı bir akgezen yakalamaya karar verecek.

[irp posts=”224″ name=”Game of Thrones 7. Sezon 5. Bölüm Senaryosu”]

Game of Thrones‘in 7. sezonunun 4. bölümünde yaşananlar özet olarak bu şekilde. Diğer bölümlerde ne olacağını merak ediyorsanız bizi takip edin.

Bu yazıya 2 yorum yapılmış

 1. Kadir Can dedi ki:

  Oha birebir aynısı oldu nerden buldunuz bunları ?

  • Hasan Tıngır dedi ki:

   Yukarıda yazdığımız üzere bir reddit kullanıcısı tarafından sızdırıldı. Sızıntı şuan redditten kaldırılmış olsa da çoktan internete yayıldı ve bir çok sitede orjinal metni duruyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir