Fortnite Tüm İçeriği İndir Hatası Nasıl Çözülür ? (Videolu)

Özellikle son bir kaç gündür Fortnite Battle Royale oyuncularının başını ağrıtan bu hatada oyuncular, arkadaşlarını oyuna davet etmek istediklerinde “tüm içeriği indirmen gerekiyor” şeklinde bir hata ile karşılaşıyorlar.

Bu hatanın ortaya çıkışına neden olan bir çok farklı varyasyon var. Mesela arkadaşınız oyunu indirirken ona istek attınız, sizin dosyalarınızda bir sorun yok ancak arkadaşınız halen oyunu indirmekte olduğu için böyle bir hata ile karşılaşabiliyorsunuz. Mantıksal olarak biraz garip bir hata ancak sanırım Türkçe’ye çevrilirken böyle bir azizliğe uğramış. Çünkü hatanın ingilizcesinde “tüm içerik yüklü olmalı” diyor sizin dosyalarınızda olan bir eksikliğe vurgu yapılmıyor.

Diğer yaygın varyasyon ise her iki tarafında bilgisayarında Fortnite kurulu olmasına rağmen, arkadaşlarınızla birlikte oyuna girmeye çalıştığınızda karşınıza yine bu hata çıkıyor.

Bu durumda ise aşağıdaki adımları izleyerek bu hatayı çözebilirsiniz.

 1. İlk önce oyundan çıkış yapın ve epic games istemcisini açın. (Epic Games Launcher)
 2. Başlat düğmesinin yanındaki ayarlar simgesine yani dişli ikonuna tıklayın. (Fornite oyunu Başlat Tuşu)
 3. Seçeneklere (Options) tıklayın..
 4. Fortnite Dünyayı kurtar (Fortnite Save The World) seçeneğini işaretleyin ve ardından Uygula tıklayın. Kalan içerikte indirilsin. Bu biraz zaman alabilir.

Tüm İçeriği İndir Hatası Çözüm Videosu

Daha sonrada oyuna girerek arkadaşlarınız ile kaldığınız yerden oynamaya devam edebilirsiniz.

Bu yazıya 4 yorum yapılmış

 1. oyuncu dedi ki:

  çok teşekkür ederim

 2. aapolikax@hotmail.com dedi ki:

  bizde seçenekler diye bir bölüm yok

 3. Berkay dedi ki:

  Dostum oyunn kısayolundan deilde sana vereceğim yerden ypa bak epic games klasörüne gir launchere tıkla portala tıkla binariese tıkla win64 orda aşağı in o launcherden gir artık seçenekler çıkacaktır <3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir