Fortnite En İyi Loot Nerelerde Bulunur?

Fortnite Battle Royale modunda en iyi ve en çok eşyaları nerede bulunabilirsiniz. Bunu öğrenmek için yazımızı okuyun.

Fortnite piyasaya sürüldüğünden bu yana Pubg kadar oynanması var ve Pubg’nin ücretsiz versiyonu olan bu oyunu ile kendilerini daha çok duyurdular. Fakat oyunu oynarken oyunun başında en iyi yerler yani loot’lar nereleridir. Oyunda ilk olarak bu yerlere gidin ki en iyi silahları vb. skinleri itemleri toplayın.

Ağlayan Ağaç (Wailing Wood)

Ağlayan Ağaç, Fortnite Battle Royale oyuncuları için ideal bir loot ve iyi bir iniş mekanıdır. Otobüsten hızlıca atlayıp kolyca iniş yapabileceğimiz bu yerde bolca ganimet veriyor. Tabi ki bu kadar ünlü bir yerin alıcısı da çok ooluyor. Ayrıca son aylarda Fortnite’de Ağlayan Ağaç popüler olmuştur. Buraya inerken ilk inmeye bakın 🙂

Ağlayan Ağaç’ta aranabilir alanlarda genellikle oyuncular için bir kaç sandık ve güzel eşyalar bulunmakta. Kuleleri ve binaları iyice arayın ve eşyaları, silahları kapın.

Tozlu Depo (Dusty Depot)

Tozlu Depo, haritanın ortasında yer alır ve bulunduktan sonra oyuncuların uğrak yeri olduğu için biraz çatışma olabilir. Yine risk olmadan kar olmaz diyoruz ve oraya inin üç büyük hangara uğrayıp en iyi eşyaları ve silahları alın. Ayrıca burada iyi yağmalama yerlerini  yanı sır bir kaç iyi sandık bulabilirsiniz.

Buradaki en büyük sorun oyuncuların en fazla bu alana inmesi ve bu yüzden sıcak çatışmaların ve oyunun ilk elenmelerinin burada olması gibi sorunlarla karşılaşıyorsunuz. İyi ve sıcak bir başlangıç istiyorsanız buradan başlamak iyi bir fikir.

Tuzlu Pınar (Salty Springs)

Tuzlu Pınar, Tuzlu Bahar, Tuzlu Kaynak ne derseniz en iyi loot yani ganimet toplama merkezlerinden biri. Sadece bolca yağma yok, aynı zamanda binaların çatılarında gizlenmiş sandıklar bulacaksınız. Bu alan popüler bir alan değil ama çatışmaların bolca yaşandığı bir yer.

Oyundaki tüm alanları iyice öğrenmek istiyorsanız Fortnite Alanlar ve Özellikler göz gezdirin. Bu alanlara inice can seviyeniz düşerse ne yapacağınızı neler içeceğinizi bilmek için Fortnite İyileşme ve Zırh İksiri  yazılarına göz atmaktan çekinmeyin…

Fortnite Battle Royale için siz nereyi daha uygun buluyorsunuz?

Sizin için seçtiklerimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir