Fortnite Bedava Skin Nasıl Kazanılır?

Fortnite oyuncuları sürekli olarak(ve haklı olarak) ücretsiz, bedava skin nasıl alınabilir diye düşünüyorlar ve soruyorlar. Bunu da çözümü şöyle getirmişler; Amazon Prime ve Twitch Prime kullanıcı olmanız gerekiyor. Bu ikisine üyeliğiniz varsa bedava fortnite skinlerini alabilirsiniz.

Her ne kadar adını sıkça duyduğumuz bir oyun dağıtıcısı olan Twitch bu kez de Epic’in son aylarda çok popüler oyunu olan Fortnite için Amazon Prime üyelerine bedava skin dağıtıyor. İşte şuan da bir Prime hesabı olanlar Fortnite’nin hem Battle Royale hem de Dünyayı Kurtar Modları için geçerli farklı farklı itemlere sahip olan Fortnite Twitch Prime Paketine ücretsiz olarak erişebilecekler.

Twitch’in Amazon Prime hesabına sahip olanlara ücretsiz olarak verdiği bu paket ise PC, Xbox One ve PS4 platformalarında kullanılabilir ve Battle Royale bölümüne özel İki özel planör ve kıyafetle ile birlikte alabilirsiniz.

Twitch Prime düzenli olarak ve oyuncuların beğenisi kazanmak için Amazon Prime üyelerine ücretsiz olarak hediyeler ve oyunlar sunmaya devam ediyor.

İşte Twitch’in bedava olarak verdiği skinler;

  • YENİ – ÖZEL BATTLE ROYALE ELEBAŞI KAZMASI
  • ÖZEL DÜNYAYI KURTAR! KAHRAMANLARI: HAVOC VE YARDIMCI YARBAY
  • ÖZEL BATTLE ROYALE YARDIMCI YARBAY KIYAFETİ VE SLİPSTREAM PLANÖRÜ
  • ÖZEL BATTLE ROYALE HAVOC KIYAFETİ VE SIRT SÜSÜ
  • 4 ÖZEL TWİTCH SOHBET İFADESİ

Bu güzel ve ücretsiz skinleri almak için Twitch‘in ana sayfasında Prime’ı Deneyin kısmına tıklayın ve Buradan Start Your 7-Day Free Trial yazısını takip edin.

Twtch Prime Paketi Fortnite oyuncularının alacağı tek bedava değil. Ayrıca PlayStation Plus aboneleri Celebration Pack’i indirebilirler.

Sizce Twitch Prime Paketi, Fortnite oyuncularının hoşuna gider mi? Veya yeterli mi?

Sizin için seçtiklerimiz

Bu yazıya bir yorum yapılmış

  1. SorryForDeadYoum dedi ki:

    Efsane bir seyyy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir