Fortnite Bedava Mı Yoksa Paralı Mı?

Fortnite, 2017 yılının Haziran ayında piyasaya çıktığı ilk günden şuana kadar milyonlarca oyuncuya ulaştı. Hatta yakın dönemde Amerika’da en çok oynanan oyun dahi seçildi. Peki bu kadar büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan Fortnite ücretsiz mi yoksa paralı mı ?

Aslında bu sorunun cevabı hem evet hemde hayır. Çünkü Fortnite ilk piyasaya çıktığında yapay zekaya karşı oyuncuların ana üslerini savunduğu koperatif oynanışı destekleyen bir oyundu. Oyunun ana versiyonu 40 dolardan piyasaya sürülürken, Deluxe versiyonu ise 60 dolardan satışa çıkarıldı.

Ancak Playerunknowns’un Battlegrounds bu kadar popüler olmasını fırsat bilen Fortnite kendi Battle Royale modunu geliştirdi ve tamamen ücretsiz olarak piyasaya sürdü.

Eğer daha önceden oyunun ana versiyonunu yani hikaye modunu almasanız bile Battle Royale modunu indirip oynayabiliyorsunuz. Eğer oyunu nasıl indireceğinizi ve kuracağınızı bilmiyorsanız sitemiz üzerinde yer alan Fortnite Battle Royale Nasıl İndirilir ve Kurulur ? yazımıza göz atabilirsiniz. Tabi Fortniteye başlamadan önce mutlaka Fortnite: Battle Royale Nasıl Oynanır ? Önemli İpuçları! yazımıza mutlaka göz atın, oyuna bir sıfır önde başlayın 🙂 Herkese iyi oyunlar

 

Sizin için seçtiklerimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir