Fortnite: Battle Royale Sistem Gereksinimleri

Fortnite: Battle Royale son günlerde adını sıkça duyduğumuz popüler bir oyun olan Playerunknown’s Battlegrounds‘ün ücretsiz versiyonudur. Epic games tarafından yayımlanan oyun henüz steam üzerinde yer almasa da şuan kendi sitesinden indirebilir ve oynayabilirsiniz. Oyunda Türkçe dil desteği yoktur ve sadece çok oyunculu moda sahiptir. Fortnite: Battle Royale Sistem Gereksinimleri bilgileri aşağıda verilmiştir.


Fortnite: Battle Royale Nasıl İndirilir ve Kurulur (Resimli Anlatım)


Fortnite: Battle Royale oynanış olarak PUBG ile benzer mekaniklere sahiptir. Her iki oyunda da 100 oyuncu geniş bir savaş alanında mücadele verir. Hayatta kalmak için gerekli olan silah ve ekipmanları toplamalı ve oyunda çok dikkatli hareket etmelisiniz.

Eğer solo oynuyorsanız kalabalıktan kaçınmalı, önce gerek ekipmanları toplayarak karakterinizi güçlendirmeli ve rakiplerinizi tek başına yakalayarak gafil avalamalısınız. Takım halinde oynuyorsanız, arkadaşlarınız ile birlikte hareket etmeli ve birbirinizin arkasını kollamalısınız.

Oyunda yoğun stratejik öğeler yer alır. PUBG oynayanlar bu konuda deneyim sahibidir, bazen hayatta kalan son bir kişi bile oyunun kaderini değiştirebilmektedir.

Fortnite: Battle Royale hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan oynanış fragmanına göz atabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Aşağıda oyun için istenilen gereksinimler yer alıyor. Donanımlara bakarsak yeni nesil oyunlar ile kıyasladığımızda oldukça düşük seviye bir sistem istiyor.

FORTNİTE BATTLE ROYALE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i3-4330TE 2.4GHz  Core i5-3470T 2.8GHz
Amd İşlemci Phenom II X4 805 Phenom II X4 B99
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GT 520 v2 GeForce GTX 750
AMD Ekran Kartı Intel HD Graphics 4000 Radeon R9 260 (OEM)
RAM  4 GB  4 GB
İşletim Sistemi  Windows 7 64  Windows 7 64
DirectX  DirectX 11  DirectX 11
Saklama Alanı  7.4 GB  7.4 GB

Fortnite Battle Royale Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir