Facebook Arşiv İndirme Nasıl Yapılır?

Facebook, Facebook verilerini indirmenin yepyeni ve çok kolay bir yolunu kullanıcılarına sunuyor. Bu sayede bilgilerinizin tamamını size indirmenin yolunu açıyor. Şimdi size bilgisayar ve telefondan facebook arşivini indirmeyi anlattık. Sizde bu yazıyı okuyarak bilgisayardan ve telefondan Facebook’taki verilerinizi ve bilgilerinizi telefona ve bilgisayara indirebilirsiniz.

Facebook Verilerime Nasıl Erişeceğim?

Facebook verilerimize erişmek ve indirmek için Facebook web sitesine girerek hesabınıza giriş yapınız.Ardından ekranın sağ üst köşesindeki aşağı dönük üçgene tıklayın. Açılan menüden “Ayarlar” ı seçin.

Şimdi de ekranın en alt kısmında Facebook verilerini indir tıklayın.

Ardından, Arşivi Başlat‘ı seçin, Facebook şifrenizi girin ve Gönder tıklatın. Verileriniz daha sonra kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir. Veya 5-10 dk dan kısa bir süre içinde verilerinizin indirmeye hazır olduğuna dair facebook size bildirimde gönderecektir. Buradan da indirebilirsiniz.

 

Telefonda Facebook Verilerini Nasıl İndireceğim?

Verilerinizi mobil cihazınızdan indirmek için tercih ettiğiniz tarayıcıyı açın ve Facebook web sitesine gidin. Facebook varsayılan olarak mobil sürümde açılır ancak Facebook verilerinizi indirmek için masaüstü sürüme geçiş yapınız.

Gezinme çubuğuna gidin ve m’yi – www ile değiştirin.

Sonra yukarıda belirtilen aynı talimatları izleyin.Ekranın sağ üst tarafındaki küçük aşağı dönük üçgen üzerine tıklayın ve ardından Ayarlar’ı seçin. Ardından, Arşivi Başlat’ı seçin ve Facebook Parolanızı girin ve verilerinizi indirmek için Gönder’i tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir