En İyi Kameralı Akıllı Telefonlar 2018

2018 yılında satın alıp kullanabileceğiniz kamerası en iyi telefonlar listesini hazırladık. Eğer telefonun kamerasının iyi olmasını istiyorsanız almadan önce şu listeye bir göz atmanızı öneririz. Zaten kenarda köşede kalmış telefonlar değil hepimizin bildiği adını duyurmuş telefonlar markalarının en iyi kamerası olan telefonlar seçtik.

İşte size arasından seçim yapabileceğiniz en iyi kameralı akıllı telefonlar ve en iyi fotoğraf çeken telefonlar;

En İyi Telefon Kamerası 2018

Google Pixel 2

Ekim 2017 yılında çıkan 12.2 MP arka kamera ve 8MP ön kameraya sahip en iyi kameraya sahip akıllı telefonlardan bir tanesi. Arka kamerası için iyi algılayıcıları olan sağlam bir kameraya sahiptir. Optik görüntü sabitleme ile de güzel ve net fotoğraflar çekebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 8

Samsung’un Galaxy Note 8’i ciddi derecede etkileyici bir akıllı telefon. Böyle etkileyici telefondan da en iyi kameraya sahip bir telefon olması beklenirdi. 12MP’lik çift arka kameraları ile çok iyi ve net fotoğraf ve video çekmemize yardımcı oluyor.

Ayrıca iyi bir video kamerası olduğundan da bahsetmeliyiz. Telefon pahalı fakat özelliklerine bakınca hakkında vermiyor değil.Siz ne düşünüyorsunuz.

iPhone X

Ekim 2017’de çıkmış  iphone telefonlar arasında en iyi iphone kamerasına sahip çift 12MP’lik arka kamerası bulunan harika tasarımlı çokça pahalı bir telefon.Ön kamerası ise 7MP olan telefon ayrıca çift sensör, düşük ışık veya parlak ortamlarda çarpıcı fotoğraflar çekmemize yardımcı olan en iyi kameraya sahip telefonlardan biridir.Ön tarafa bakan TrueDepth kamera da son derece yeteneklidir.

Söylemişken depolama alanı ve bataryasınında yüksek olmasından dolayı şarj ve depolama alanı sorunu çekmezsiniz.

iPhone 8 Plus

İphone X kamerasının gücünü daha ucuz bir fiyata iPhone 8 Plus’ta bulabilirsiniz. Saydığımızı kameralarla aynı özelliklerinin bulunmasının yanı sıra açık ara bir özelliği de şu; saniyede 60 kare 4k keskinliğinde veya saniyede 240 kare süper ağır çekim videosu kaydedebilirsiniz. iPhone X alacağım diye tutturmazsanız bu telefonun kamerasından memnun kalacaksınız.

Huawei P10 Plus

Nisan 2017 de çıkmış olmasına rağmen arka kamera 20 ve 12MP’lik çift kameralardır. Ön kamerası ise 8MP’dir. Çift Leica kameraları, parlak ve canlı QHD ekranı ile ilgili çekicidir. Ayrıca düşük ışıkta çekim performansı yüksek.

LG V30

LG’nin büyük ekranlı V30 modeli. Diğer akıllı telefonlardan daha uzakta dolaşmanızı ve daha geniş görüntüleri yakalamanıza olanak sağlar. Düşük ışıkta değilde ortamda biraz aydınlatma varsa, V30’dan istediğiniz bir fotoğraf kalitesini alabilirsiniz. 16 ve 13MP’lik çift arka kamerası ile en iyi kameralı telefon listesinde olması gerekiyordu. Ön Kamerası 5MP’dir.

Sizin için seçtiklerimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir