En İyi Film İzleme Siteleri

Film izlemek hoşunuza gidiyorsa sizler için hazırladığım en iyi film izleme siteleri sizin bu ihtiyacınızı karşılayacaktır. Sadece fil mi izleniyor. -Tabi ki hayır. Dizi-film izleme siteleri bunlar.

Bu sitelerin en sevdiğim yanı ise çoğu filmde sadece İngilizce-Türkçe değil bir çok dilde çeviri mevcut.

Film İzlemeye Doyamayacağınız Film İzleme Siteleri

Eğer sadece film izlemenin yanında sevdiğiniz veya öğrenmek istediğiniz bir dilde film izleyebilirsiniz. Aylık ücretleri çok makul fiyatlarda olan bu sitelere bir göz atmanızı öneririm.

1- Kolayca Film ve Dizi Araması Yapabileceğiniz site: Netflix

Türkçe-Yabancı Film-Dizi İzleme Sitesi

Dünyanın bildiği ünlü bir film-dizi izleme sitesidir. Netflix ülkemizde oldukça popüler. Çoğumuz bu siteyi oradan buradan duymuşuzdur. Ayrıca Netflix’in kullanıcılara sunduğu bir kaç paket var tek kişi izleyecekseniz ilk paketi alabilirsiniz.

Çok fazla içerik olması en büyük avantajlarından biri ayrıca kullanımı ve aradığını bulma konusunda kolaylık sağlıyor. Netflix’e hızlıca göz atmak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Fiyatları ve içerikleri daha rahat ve detaylı bir şekilde incelyebilirsiniz.

2- Hulu

hulu online film-dizi izleme servisi

Hulu gerçekten netflix kadar popüler bir film-dizi izleme sitesidir. Ayrıca netflix’te bulamadığınız filmleri burada bulabilirsiniz.

Sitenin sevmediğim tarafı dolar bazında ödeme alması. Bu şekilde bir öğrenci için zor olacaktır. Ama benim için 5-10 doların önemi yok diyor ve aradığım filmi bulmak istiyorum diyorsanız bura tam da size göre.Hulu’ya hızlıca göz atmak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Fiyatları ve içerikleri daha rahat ve detaylı bir şekilde incelyebilirsiniz.

Pages: 1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir