2018’in En İyi Drone’ları

Drone’ların görüntüsü çocuk oyuncakları gibi görünse de en iyi drone listesini görünce fikriniz değişebilir. En iyi drone’ları almak gerçekten ciddi bir yatırım gerektirir. PcMag dergisinin yayınladığı 2018 yılının en iyi drone’ları işte şu şekilde;

2018 Yılının En İyi Drone Sıralaması

DJI Phantom 4

Dji’in Phantom serisinin son versiyonu olan phantom 4. Kaliteli ve bir çok tüketicinin de bu drone’u seçmesinden dolayı listede ilk sırada yer alıyor.Fiyatı da 780 dolar üstü bir fiyat biçilmiş.

DJI Inspire 2

“Para senin köpeğin olsun” ,  “para benim için önemli değil” diyorsan. Dji Inspire 2’ye bir çuval para verebilirsin. Satın alabileceğiniz en iyi drone olup 5.2K kalitesinde Raw video çekme, üstün yapım teknolojisi ile size en iyi performansı sunar. Bunun TL cinsinden değerini yazmak istemiyorum. Dolar üzerinden siz hesaplayın. Bu iyi drone 6bin dolarcık.

DJI Mavic Pro Platinum

DJI Mavic Pro Platinum, satın alınabilecek en iyi küçük minnak bir drone. Ve çoğu havadan video çeken Youtuberlar için en ideal drone diyebilirim. Fiyatı 1100 dolar.

DJI Phantom 4 Pro

Zaten ilk sırada verilen dronun aynısı sadece buna ek sensörler ve çok gelişmiş kamera ekleyerek iyi olan drone daha iyi hale getirilmiş. Fiyatı 1500 dolar.

DJI Phantom 3 Standard

DJI Phantom 3 Standard, Phantom drone’larından beklediğiniz güvenlik, güvenilirlik, video kalitesi ile kullanıcılara hitap eden bir fiyata satılıyor. Fiyatı 500 dolar.

DJI Phantom 3 Advanced

DJI Phantom 3 Standard, özellikleri ve 2.7k video kayıt kalitesi ile piyasadaki en iyi drone’lardan biri diyebiliriz. Fiyatı 560 dolar.

DJI Spark

Bir avuç boyu büyüklüğü olan 400-500 dolarlık öz çekim drone’udur. Ancak çok kısa uçuş süresi yüzünden öz çekim harici çok bir şey yapamazsınız.

Parrot Bebop 2 FPV

Arka bahçenizden mangal yaparken arkadaşlarınızla fotoğraf ekranına sığmaya çalışmayın. Bu drone’u alın biraz havalandırıp fotoğrafınızı çekin. Fiyatı 400 dolar.

Yuneec Typhoon H Pro

Intel RealSense teknolojisine sahip Yuneec Typhoon H Pro muazzam bir potansiyele sahip, ancak uçuş arayüzü ve video çekiminin biraz daha iyileştirilmesi gerekiyor. Fiyatı 1125 dolar.

 

Sizinde beğendiğiniz bir drone varsa yorum kısmına çekinmeden yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir