En Güzel 5 Facebook Teması! Tamamı Güncel!

Facebook için geliştirilmiş olan temaları kullanmayı seviyor musunuz ? O zaman size güzel bir haberimiz var. Bu yazımızda kullanıcıların en çok tercih ettiği ve en çok beğendiği Facebook temalarını bir araya getirdik. Aşağıda popüler olan bu temaları görebilirsiniz. Eğer bu temaları nasıl Facebook’a entegre edeceğinizi bilmiyorsanız, sitemizde yer alan “Facebook teması nasıl değiştirilir” yazısına göz atabilirsiniz.

Clear Dark Facebook Teması

Şuana kadar 155 bin indirme sayısına ulaşan Clear Dark kullanıcıların tamamı tarafından sevilen bir tema.

Temayı İndir

Dusky Gray Facebook Teması

Piyasanın en popüler olan Temalarından biri olan Dusky Gray, 366 bin kullanıcı tarafınan kullanılıyor. Sık sık güncellenen temanın neredeyse kusursuz olduğunu söyleyebiliriz.

Temayı İndir

Anonymous Black Facebook

Facebook için tema olmasından ziyade bir giriş sayfası tasarımı olan Anonymous Black toplam 1.1 milyon indirme sayısına sahip. Genç heçkır kardeşlerimiz tarafından oldukça seviliyor 🙂

Temayı İndir

Facebook Material Design with Animated Reactions

Eğer materyal tasarım sevenlerdenseniz, bu tasarım tam size göre. Oldukça sade ve şık bir tasarıma sahip olan bu tema şuan 15 bin kişi tarafından kullanılsa da, kullanıcıları tarafından oldukça seviliyor.

Temayı İndir

AV Anime Best Facebook Teması

Eğer anime meraklısı biriyseniz, hele ki kendinize “otaku” diyorsanız işte bu tema tam size göre! Toplamda 30k indirmeye sahip olan tema kullanıcıları tarafından oldukça seviliyor.

Temayı İndir

İşte Facebook için en beğenilen temaları bir araya getirdik. Bu listeyi oluştururken ilk amacımız güncel olan, yani hiç bir hata vermeyen temaları toplamak oldu. Diğer önceliğimiz ise kullanıcıların tercih ettiği farklı alanlardaki temalardı. Umarız bu listede yer alan ilginizi çekmiştir 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir