Death Stranding Hakkında Yeni Haberler Var!

Metal Gear serisi ile hepimizin uzaktan yakından tanıdığı japon oyun geliştiricisi Hideo Kojima’nın yeni Death Stranding gümbür gümbür geliyor. İşte yeni haberler!

Çok iyi hatırlıyorum, geçen sene E3 haberlerini okurken Gamespot’ta Hideo Kojima’nın yen, oyun geliştirdiği ve hatta oyuna ait büyük bir teaserın yayınlandığını gördüm. Metal Gear serisinden zaten kendisini seviyordum, birde bu yeni oyunda baş kahramanın The Walking Dead dizisinde (ve bir çok filmde) oynayan Norman Reedus  olduğunu görünce hepten ilgimi çekti. Hemen bu uzun soluklu teaseri açtım ve izlemeye başladım. Ancak çok fazla bir şey anlamadım, zaten izleyen bir çok kişinin kafasında benimle aynı sorular vardı.

İşte bu esrarengiz oyun hakkında bugün oyunun geliştiricisi Hideo Kojima kanadından yeni açıklamalar geldi. Çok fazla detay içermese de, Kojima attığı bir twit ile edebi bir şekilde searyoyu yazmaya devam ettiğini açıkladı. Zaten oyunun en erken 2019 yılında hazır olacağını geçen sene söylemişti. Aşağıda attığı twiti görebilirsiniz.

Death Stranding hakkında gelişmeler şimdilik bu kadar, biliyorum başlığı görünce biraz fazla heyecan yaptınız ancak ne yazacağımı bende bilemedim. Bulabildiğim en mantıklı başlık buydu. Unutmadan Death Stranding’in sadece PS4 platformu için çıkış yapacağını da ekleyelim. Malesef bilgisayar oyuncuları bu oyundan mahrum kalacak 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir