CS:GO Dust 2 Haritasına Ait Yeni Görseller Yayınlandı!

CS:GO’nun resmi twitter hesabında ve resmi internet sitesinde yakın zamanda gelecek güncelleme ile değişmesi planlanan Dust 2’nin yeni haline ilişkin yeni görseller yayınlandı! 

Geçtiğimiz günlerde CS:GO’nun resmi twitter hesabında yayınlanan bir paylaşım ile Dust 2 haritasının yeni bir görünüme kavuşturulacağı duyurulmuştu. Fazla bir detay içermeyen bu haberde yeni haritanın nasıl olacağı, ne gibi yenilikler geleceği oyuncular tarafından merak ediliyordu.

İşte arkadaşlar bugün yayınlanan bu görseller ile oyuncular olarak tatmin olduk diyebilirim. İlk görsel dün twitter üzerinde paylaşıldı. Buyrun o tweet;

Bir kaç saat sonra ise CS:GO’nun resmi sitesinde yayınlanan aşağıdaki görseller ile yeni haritada yer alan değişiklikler kapsamlı bir şekilde gösterildi. Yakın zamanda çıkış yapması beklenen güncelleme ile hem teröristlerin görünümü hakkında değişikliklere gidilirken hemde haritanın baştan uca görünümü değişiyor. Aşağıda hem öncesi hemde sonrası görsellerini inceleyebilirsiniz.

T BASE

Önce


Sonra

MİD

Önce


Sonra

B PLANT

Önce


Sonra

B Tünel Girişi

Önce

Sonra

(Tünel nerede lan :D)

A PLANT

Önce


Sonra

Short

Önce


Sonra

Terörist Tayfa

(Beyler noldu size 😀 Yalnız ortadaki ile sağındaki ayrı bir şekil olmuş)

Evet arkadaşlar yeni harita ve terörist ekibin yeni hali böyle. Dust 2 için gelecek olan bu güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz ? Olmuş mu yoksa olmamış mı ? Açıkçası teröristlerin yeni hali iyi olsa da short ve tünel bir acayip olmuş gibi geliyor bana pek sevemedim.  Sizce de öyle değil mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir