CS:GO Dust 2 Haritası Yeni Bir Görünüme Kavuşuyor!

CS:GO oyununda en çok tercih edilen haritalardan biri olan Dust 2 yakın zamanda gelecek bir güncelleme ile yeni bir görünüme kavuşuyor!

Twitter’da cs:go’nun resmi twitter hesabı tarafından yapılan bir paylaşım ile oyunun ikonik haritalarından biri olan Dust 2 için yeni bir güncelleme geleceği ve haritada bazı değişikliklerin yapılacağı duyuruldu. Şuan beta testinde olan haritanın yeni halinin yakın zamanda gelecek bir güncelleme ile oyuncular ile buluşturulacak.

Oyuncuların en çok tercih ettiği harita olan Dust 2 için şuan aşağıdaki görsel paylaşıldı. Aşağıda resmi CS:GO hesabı tarafından atılan twiti ve resmi inceleyebilirsiniz.

Twiter üzerinde yapılan yorumlarda oyuncular bu görselden yola çıkarak haritanın yeni halinde olumlu yorumlarda bulunuyorlar. İşte oyuncular tarafından yapılan ve kimisi eğlenceli olan yorumlar;

DonHaci adlı bir kullanıcı ‘sonunda gerçekleşiyor’ yazan bir twit muhtemelen olumlu bir şekilde karşılamış.

Ben öyle yorumladım yani bilemedim şimdi, yayınlanan fotoğrafta pekte bir şey belli olmuyor açıkçası. Zaten bu duruma dikkat çekmek isteyen başka bir twitter kullanıcısı ” ‘iyi görünüyor’ olmayabilir” diyerek sadece bu görselden yola çıkarak çokta şeyapmamak lazım tarzında bir yorumda bulunuyor.

CS:GO için şimdilik gelişmeler bu şekilde, yeni güncellemeler ve haberler olduğunda size buradan duyuracağız. Bizi takip etmeyi unutmayın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir