Clash Royale’ye Yeni Güncelleme İle Spor Modu Geldi!

Clash Royale’ye yeni bir tür oyun modu olan spor modunu içeren bir güncelleme geldi. Bu oyun modu ile birlikte oyuncular verilen görevleri yaptığında yeni ödüller kazanıyor!

Bugün gelen yeni bir güncelleme ile Clash Royale renklenmeye başladı diyebilirim. Kimi oyuncular gelenekçi davranıp oyunun değişimine karşı olsa da sürekli aynı şeyleri tekrar etmekten sıkılan benim gibi oyuncular için güzel bir yenilik oldu diyebiliriz.

Yeni gelen güncelleme ile artık 2 vs 2 sayı mücadelesi verebiliyoruz. Sayı mücadelesini ele alırsak istersek arkadaşımızla isterse de tek başımıza oyuna girebiliyoruz. Oyun girdikten sonra kart seçiminde dikkatli olmalıyız çünkü verilen hasarın yanında hızlı hareket eden askerler de bizim için önemli. Çünkü karşı çizgiye ilk ulaşan taraf oyunu kazanıyor.

Tabi oyun sadece uzun uzadıya koşmaktan ibaret değil, yine savaşmaya devam ediyoruz. Hem bir yandan kendi çizgimizi rakip askerlerden korurken bir yandan da rakip çizgiye ulaşmaya çalışıyor ve onların askerleri ile mücadele ediyoruz.


Oyunun Güncellenen Versiyonundan Yeni Görüntüler


Güzel yeniliklerden biri oyunun açılıştaki loading ekranında da bir takım yenilikler var, açılış ekranındaki resim değişmiş. Eski resime göre daha ilgi çekici olmuş diyebiliriz. Benim hoşuma gitti açıkçası.

Malesef günlük ücretsiz sandıklar tamamen kalktı bunun yerine yeni görevler geldi. Bu görevleri yaptıkça sandık kazanmamızı sağlayan bar doluyor ve tamamen dolduğunda ücretsiz bar kazanıyoruz. Bu görev ile kazanabileceğiniz sandıklar;

  • Altın Sandık
  • Dev Sandık
  • Süper Büyülü Sandık (Kesin Değil)

Eğer görev yapamayacağınız kadar zor ise bu görevi değiştirebilir daha farklı bir görev seçebilirsiniz.  Ek olarak oyun her gün düzenli giriş yapıp görevleri yapınca, size kart, altın ve taş veriyor.

Oyunun marketinde bir takım değişiklikler var. Artık markette tek tek kart almak yerine toplu almak zorundayız ve satın alırken altı tane farklı seçeneğimiz var.

Clash Royale’ye gelen yenilikler şimdilik bu kadar. Yeni bir güncelleme olduğunda yine buradan haber vereceğiz. Bizi takip etmeyin unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir