Call of Duty WWII Ne zaman Çıkacak ?

Call of Duty WWII Ne zaman Çıkacak mı diyorsunuz ? O zaman size müjde Call of Duty serisinin merakla beklenen yeni oyunu WWII için geri sayım başladı. Activision tarafından dağıtımı yapılacak olan Call of Duty serisinin yeni oyunu WWII yapılan açıklamalara göre 3 Kasım 2017 tarihinde piyasaya sürülecek. WWII, Windows, Xbox One ve PS4 platformları için çıkış yapacak.

Black Ops 3’ten beri işleri yolunda gitmeyen Activision son olarak çıkardığı İnfinite Warfare ile hem oyuncuları hemde yatırımcıları büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştı. Sadece oyunun fragmanı dahi youtube üzerinde milyonlarca dislike alarak, youtube üzerinde en çok dislike alan ikinci video olmuştu.

Bu olumsuzluklarda elbette Activision’un izlediği Call of Duty politikasının etkisi büyüktü. Black Ops serisi, Advanced Warfare ve İnfinite Warfare derken oyun gittikçe savaş oyunu olmaktan çıkıyor ve adeta bir bilim kurgu oyunu haline dönüşüyordu. Oyuncular yıllardır bir çok forum – portal üzerinde bu konudan rahatsızlıklarını dile getirse de Activision oyuncuların bu isteklerini görmezden gelmişti. Tabi en çok zararı da kendisi gördü..

İnfinite Warfare’nin beklenilenin çok altında satış yapmasının ardından yatırımcılar ile yapılan toplantıda Activison’un hatalarını telafi edeceğini ve Call of Duty serisini yeniden köklerine götüreceği konuşulmuştu. Hatta toplantının hemen ardından yeni oyunun Vietnam savaşını konu alacağı söylentileri uzunca konuşulmuştu.

Vietnam olmasa da ikinci dünya savaşı ile gelen Activision yeniden oyuncuların gönlünü kazanacak gibi görünüyor. Modern Warfare 3’ten beridir 6 yıl boyunca savaş oyunu bekleyen oyuncular, WWII için olumlu değerlendirmelerde bulunuyorlar. Umarız Activision bu sefer hayallerimizi yıkmaz ve gerçek bir Call of Duty oyunu ile bizi sevindirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir