Android İçin En iyi Torrent Uygulaması Listesi

Eğer en iyi android torrent uygulamalarını arıyorsanız doğru bir adrestesiniz. Her uygulamayı tek tek denemek yerine size en uygun torrent uygulamasını bu gönderi de bulacaksınız.

Çok fazla aramanıza gerek yok burada en iyi 5 tanesini listeledik.

Torrentler, ücretsiz bir şeyler indirmek için birebir. Bilgisayarlarımızda çokça bulabiliyoruz bu tarz programları ama android içinde aynı kalitede telefonunuza uygun bir program burada.

Bu torrent programları ile en sevdiğimiz filmleri, müzikleri(artık youtube var ama), oyunları vb indirip izleyebilir ve oyununuzu oynayabilirsiniz.

Aşağıda test edilmiş 5 adet android torrent programını bulacaksınız.

Bu listeyi oradan buradan indirmeden direkt olarak Google Play üzerinden indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Kullanırken VPN kullanmanızı öneririz.

1- µTorrent

uTorrent

Artıları
– Basit Arayüz
– Kullanımı kolay

EKSİLERİ
– Çok fazla reklam var
– Gelişmiş Seçenek Yok

µTorrent (uTorrent), Torrent kullanıcıları arasında popüler bir torrent istemcisidir. Ekstra br derleme uygulamasına gerek kalmadan müzik ve ses dosyalarını oynatan hafif bir medya oynatıcısına sahiptir.

Eğer basit indirmeler ve fazla ayarlama yapmadan kullamak istiyorsanız uTorrent tam size göre. Fakat gelişmiş seçenekler arıyorsanız bu program biraz kolay kaçabilir size.

Neredeyse yıldırım hızında bir indirme hızına sahip zaten Android torrent uygulamaları arasında en popüleri ve en çok beğenileni.

2- BitTorrent

BitTorrent

Artıları
– Basit arayüz
– Kullanımı kolay

EKSİLERİ
– Çok fazla reklam var
– Gelişmiş Seçenek Yok

Etkin bir uygulama olmasına rağmen, uTorrent’in sahibi olduğu bir çok özelliği de barındıran bir torrent istemcisi. Ayrıca kendi torrentleri de var. Ancak uTorrent ve BitTorrent arasında fazla bir fark bulunmamakta. Her iki uygulamada da kullanıcı arayüzüne sahip ve aynı seçenekler bulunmakta.

Son olarak bu uygulama ve uTorrent arasında fazla bir fark yok ikisinden birini kullanabilirsiniz.

3-Flud

Flud

Artıları
– Kullanımı kolay
– Gelişmiş Seçenek

EKSİLERİ
-Yukarıdaki iki torrent istemcisine göre biraz yavaş.

Torrent istemcilerinde gelişmiş seçenekler arıyorsanız Flud sizin için en iyi seçim olabilir. Flud, IP filtreleme desteği, şifreleme desteği ve proxy desteği gibi birçok özelliği barındıyor.

Fluid’in ücretli versiyonu sadece reklam kaldırıyor.

Gelişmiş seçenekler arayan uzman bir torrent kullanıcısı iseniz bu program tam da size göre.

4- Vuze

Vuze

Kullanımı kolay bir uygulama olmasına rağmen eski bir tasarıma sahip olması biraz sizi üzebilir. Ayrıca gelişmiş seçeneklerde bulunmamakta.

Vuze torrent uygulaması ile indirme konumunu seçebilir ve yükleme kontrolü ile indirme hızını kontrol etmek gibi temel torrent özelliklerine sahiptir.

Eğer cihazına yukarıdakilerden birini indirebiliyorsanız bu uygulamayı kurmanızı önermem. Ama tek seçeneğiniz bu ise kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Android’iniz eski bir versiyona sahip ise rahatlıkla bu uygulamayı indirebilirsin.

5- FrostWire

FrostWire

Dahili torrent tarama yapması ile çok artı bir özelliği olan torrent uygulamasını her ücretsiz uygulamada olduğu gibi can sıkıcı reklamlara sahip.

FrostWire ile korsan içerik araması yapamazsınız.

Eğer sizinde denediğiniz bu listeye eklenebilir android torrent uygulaması var ise yorum kısmına yazmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir