AC Origins’in Season Pass Paketinin İçerikleri Belli Oldu!

Ubisoft’un resmi youtube kanalı üzerinden yayınlanan bir video ile Assassin’S Creed serisinin yeni oyunu olan Origins’in Season Pass paketinde yer alacak içerikler gösterildi!

Dünya genelinde  27 Ekim 2017 tarihinde piyasaya sürülecek olan Origins’in çıkış tarihi yaklaştıkça oyun hakkında yeni bilgiler edinmeye devam ediyoruz. Özellikle Ubisoft hem sosyal medya üzerinde yaptığı açıklamalar hemde yayınladığı videolar ile Origins hakkında merak ettiğimiz her şeyi ortaya koyuyor. İşte Season Pass paketi ile gelecek olan o içerikler;

Season Pass İçerikleri

The Hidden Ones: Bu dlc Origins’te yaşanan olaylardan yıllar sonrasını konu alıyor. Ana kahramanımız Bayek, Sina yarımadasına doğru yola çıkıyor. Hedefe vardığında ise burada asiler ve Roma askerleri arasında yaşanan savaşı ve kaosu görüyor. Bu hikayede Bayek ve onun kaosu sona erdirmek için verdiği mücadeleleri görüyoruz.

The Curse of the Pharaohs: Bu dlc ise yine ana karakterimiz Bayek’in mısır topraklarında gerçekleşen ve sonucu acı sonuçlar doğuran gizemli olayları araştırdığı bir hikayeye giriş yapıyoruz.

Roman Centurion ve Horus Özelleştirme Paketleri: Bu iki yeni özelleştirme paketleri sayesinde oyuncular yeni kıyafetlere, silahlara ve hayvanlara sahip olacak.

Ücretsiz Olan İçerikler

Ayrıca oyunun çıkışından sonra ücretsiz olarak tüm oyunculara sunulacak bir takım farklı içeriklerde mevcut;

Horde Mode:Bu oyun modu ile oyuncular devasa büyüklükte bir gladyatör arenasında dalgalar halinde gelen düşmanlara karşı savaşıyorlar. Ayrıca sadece yapay zekaya karşı değil, bu arena da çok oyunculu mücadeleler vermeniz de mümkün. Bu modun 2018 yılının ilk aylarında oyuna eklenmesi bekleniyor

Discovery Tour: Bu mod ile oyun dünyasını gezebileceğiz. Ancak modun adından da anlıaşılacağı üzere bir nevi tur gezisi yapar gibi oyun evrenini keşfediyoruz. Aynı günümüzde yapılan turistik geziler gibi antik mısır evreninde bilgilendirici bir yolculuğa çıkıyoruz. Bu modunda 2018 yılının ilk aylarında oyuna eklenmesi bekleniliyor.

The Trials of the God: Bu oyun modunda ise oyuncular antik mısır mitolojisinde yer alan mısır tanrıları ile mücadele edecekler. Kazanan oyunculara ise çeşitli ödüller dağıtılacak. Bu mod ile ilgili olan ilk etkinlik ise oyunun çıkış tarihinden itibaren 2 hafta sonra gerçekleştirilecek.

The Nomad’s Bazaar: Burada ise daha çok mmo oyunlarında gördüğümüz bir sistem ile karşılaşıyoruz. Oyun içerisinde seyahat eden bir tüccardan (npc’den) günlük görevler alıyor ve bu görevleri başarılı bir şekilde gerçekleştirmemiz halinde sağlam ödüller kazanıyoruz. Bu içeriğin oyun ile aynı tarihte çıkış yapması bekleniliyor.

Fotoğraf Modu: Ne yalan söyleyim aklıma bir an WoW geldi. Bir zamanlar WoW’a da fotoğraf makinesi gelmişti ve selfie çekebiliyorduk. Bir ara oyuncular selfie çekmeye o kadar kaptırmıştı ki Raidlerde ölüp ölüp duruyorduk..

İşte aynı olayı burada görmekte mümkün. Oyunda antik mısırı gezmekle kalmayacağız aynı zamanda beğendiğimiz mekanların fotoğraflarını çekebileceğiz. Çektiğimiz bu fotoğraflar uPlay üzerinde anında diğer oyuncular ile paylaşılacak. İnstacreed dünyasına hoş geldiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir